Apple iPhone Ön Cam Değişimi ?

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

APPLE iPhone Ön Cam Değişimi, telefonlar da ön cam değiştirme telefonun ekran kısmının kırılmamış olup sadece camı hasar görmüş olan telefonlardır. Bu telefonları çok dikkatli bir biçimde kullanmak gereklidir. Çünkü iPhone telefonlar camı gereği çok hassas telefonlardır. En ufak bir darbede zarar görme olasılığı vardır. Bu nedenle daha dikkatli kullanılmalıdır. Genelde iPhone telefonlar darbe aldığında ön camına zarar gelir. Ama ön camı zarar gördüğünde dahi telefon çalışır. Önceden iPhone telefonların ön camı kırıldığında direk telefonu değiştirmek zorunda kalınırdı. Fakat artık yeni teknoloji ve aletler ile telefona ve ekrana dokunulmadan APPLE iPhone Ön Cam Değişimi mümkün haldedir. Camı değiştirirken düzgün bir biçim de yerleştirilmeye dikkat edilmelidir. Ayrıca ekranın da temiz olması gerekmektedir. Bu işlemin avantajların dan biri de ekran her zaman orjinal olması gerekmektedir. Aksi hal de bu işlem gerçekleşemez.

Ön Cam Değişim Faydaları Nelerdir ?

iPhone telefonlar da ön cama zarar geldiğinde değiştirmek zorunda kalırsınız. Bu işlemin de telefon acısından faydaları mevcuttur. Bunlar şu şekildedir. Ekran da değişme olmaz sadece cam değişir
Telefonda dokunma paneli aynı kalır. Bu işlem gerçekleşirken özel yapıştırıcılar ile yapıştırılır ve ekrana asla hiçbir şekilde zarar gelmez. Bu yapıştırıcılar katı kıvamlı yapıştırıcılardır. Bu işlem uygulanırken telefon ekranına çok dikkat edilmelidir ki düzgün bir görünüme sebep olsun. Bu uygulama özel aletler ile yapılır. APPLE iPhone Ön Cam Değişimi kusursuz bir şekilde sağlanır.

Apple iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

APPLE iPhone Ön Cam Değişimi için çeşit çeşit aletler kullanılır. Bunlar özel vakumlar ile yapılır ve asla ekranınıza bu işlem sırasında hiçbir zarar gelmez. Kırılmış veya hasar görmüş iPhone camı vakumlama yolu ile çıkarılarak yerine yeni iPhone camı monta edilir. Bu işlemden sonra telefonununuz yine aynı görüntüsüne sahip olur. Ön cam kırıldığın da ve değiştiğin de bu işlem sonrasın da kişiler telefonların da donma veya dokunmatik tuşlar da sorun gibi bazı nedenler ile asla karşılaşmazlar. Telefonun ekranı çalışmıyor veya aldığı hasar büyük ise o zaman ön cam da değişiklik yapılmaz. Ayrıca telefonunuzdaki ekran ikinci el ise de bu camı değiştirmeye engel olacaktır. iPhone her modeli için bu işlem gerçekleşmez. Bunu öncelikle telefoncunuzla konuşarak çözmelisiniz.

iPhone Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın