Profesyonel Cep Telefonu Tamiri

Cep Hastanesi

İstanbul / Pendik ‘de hizmet veren Cephastanesi Firmamız kuruluş amacı Cep Telefonu Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Vermek ve Gsm Sektörü İçersinde Türkiye’nin Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi, ve Saygın Teknik Servis Sağlayıcısı Kuruluşudur.

Çağımızın en önemli araçlarından haline gelen akıllı cep telefonları her an yanımızda bulunmaktadır. Bütün işlemlerimizi cep telefonları aracılığıyla kolayca yapabilmekteyiz. Ancak her teknolojik alette olduğu gibi akıllı cep telefonlarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir.

Hızlı ve Kolay Onarımlar

24 Saat içersinde onarım

Bu arızaların en başında ise ekran ve ön cam kırılmaları, çizilmeleri, donanımsal, yazılımsal ve teknik hatalar, cep telefonu aksesuarlarının bozulması, telefon kasasının arızası, yıpranması, batarya problemleri gibi bir çok arızalar sayılabilmektedir.

Bunlar ve bunlara benzer arızalar için kesinlikle teknik servislerden yardım alınmalıdır. Telefon tamiri İstanbul’da kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Çünkü kalabalık bir şehir olmasından dolayı İstanbul çok fazla akıllı cep telefonu kullanıcısı var ve buna oranlar teknik servis sayısı da oldukça fazladır. Telefon tamiri İstanbul gibi bir şehirde çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Nasıl çalışır

Hızlı ve Kolay 3 Aşamalı Sürecimiz

Cihazınızı Bize Gönderin

İhtiyacınız olan hizmeti seçtikten ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra. Cihaz(lar)ınızı sigortalı bir kutuda güvenli bir şekilde paketleyin ve faturanızda belirtilen adrese gönderin.

Çalışacağız

Ardından, paketinizi aldığımızda, eğitimli bir teknisyen sorunları teşhis etmeye başlayacaktır. Onarım tamamlandıktan sonra paketiniz size geri gönderilecektir.

Sana Geri Dön

Gerekli tüm onarımlar/değişimler yapıldıktan sonra, cihaz(lar)ınızı sigortalı bir pakette paketliyor ve ertesi gün size ulaştırmayı hedefliyoruz!

Call Now Button
WhatsApp